PAKALPOJUMU APRAKSTS

Mēs esam neliels riepu serviss/darbnīca, kas atvērās salīdzinoši nesen. Neskatoties uz to, ka esam jauns uzņēmums, mums ir pieredzējuši meistari ar pieredzi lielākajos riepu servisos Latvijā un kvalitatīvas vācu un itāļu zīmolu iekārtas.

Drīzumā, mūsu serviss plāno sākt veikt arī citus tehniskās apkopes darbus, piemēram, motora eļļas maiņu un bremžu kluču maiņu.

CENAS

Riepu montāža + balansēšana. R13-R16 diski 20EUR/komplekts
Riepu montāža + balansēšana. R17-R18 diski 30EUR/komplekts
Riepu montāža + balansēšana. R19 diski 35EUR/komplekts
Riepu montāža + balansēšana. Apvidus auto/busi 30EUR/komplekts
Riepu montāža + balansēšana. Zemprofila riepas 35EUR/komplekts
Vārsta/ventiļa maiņa 1EUR/gab
Riepu komplekta uzglabāšana 10EUR/sezona

MŪSU PAKALPOJUMI

Mēs montējam visas R13-R19 un balansējam R13-R30 vieglo automašīnu, mikroautobusu un apvidus auto riepas.

Mēs izmantojam tikai kvalitatīvas iekārtas, instrumentus un materiālus no tādiem ražotājiem kā: Hofmann, Space, Asta utt.

  • Riepu montāža
  • Riteņu balansēšana
  • Riepu remonts
  • Riepu stāvokļa novērtēšana
  • Riepu uzglabāšana

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Kāds ir rekomendējams spiediens riepās?

Parasti tās ir 2.2 atmosfēras vai auto/riepu ražotāja ieteiktais spiediens. Pirms garākiem pārbraucieniem daudzi izvēlas nedaudz palielināt spiedienu riepās. Spiediens ir jāparbauda vienreiz mēnesī un pirms katras sezonas sākuma.

Kādēļ ir nepieciešams balansēt riepas?

Katrai riepai un diskam ir savi smagākie punkti, kas rada disbalansu, tādejādi radot vibrāciju, apgrūtinot automašīnas vadīšanu un veicinot riepu priekšlaicīgu nodilšanu. Lai no tā izvairītos un nodrošinātu ilgstošu riepas kalpošanas laiku, kā arī komfortablu braukšanu, ir nepieciešams veikt balansēšanu.  Riepas ir obligāti jānobalansē katras sezonas sākuma, pirms to lietošanas.

Kā novērtēt, vai riepas vajadzētu mainīt?

Vizuāli jānovērtē, vai riepas ir nodilušas vienmērīgi – vai protektors abās riepas pusēs ir vienāds. Ir svarīgi reizi sezonā veikt balansēšanu, tādējādi nodrošināsiet, ka riepas dilst vienmērīgi.
Noteikti jāpārbauda, vai nav redzami vizuāli defekti – plaisas, pumpas, riepā iedūrušies priekšmeti, vai riepa nelaiž nost gaisu. Šāda riepa var uzsprāgt jebkurā brīdī. Savukārt, ja protektors ir stipri nodilis, automašīna slikti turēsies uz ceļa.
Par iespējamām riepu problēmām liecina stūres vibrēšana. Ja rodas kādi jautājumi vai šaubas, vajadzētu nekavējoties konsultēties ar speciālistu.

© Copyright 2016-2017 RIEPRO